Sportovní kočárek
- [15.6. 2026]Smazat/ Upravit/ Topovat



























Dobrý den, prodám svůj sportovní kočárek Caretero Lima Deluxe 🖤
Koupený v červnu minulý rok na babymall.cz a je stále v záruce.
Kočárek jsme používali velice aktivně, jak v přírodě, tak i ve městě. Jen v městské dopravě zabere více místa.
Nafukovací kola jsou v dobrém stavu. Jen jednou jsem prdla kolo o velký trn, ale duše se spravila a jelo se dál. Bude třeba se podívat na brzdy. Přijde mi, že kočárek brzdí k jedné straně. Kola je třeba pravidelně mazat, jinak kočárek začne vrzat. Všechna tři kolečka lze odmontovat. Jen to přední jde trochu hůř.
Košík je docela prostorný. Zapínání na dva zipy po stranách a v předu na magnet.
Konstrukce je místy poškrábaná. Nejvíce tedy hlavně v předu u třetího kolečka. Po stranách jsou pak drobné oděrky od skládání do auta.
Madla jsou obě v pořádku, vzhledem ke koženému materiálu. Používala jsem ochranné textilie.
Na pásy a sponu mám originální návleky, ale nepoužívali jsme je. V kočárku jsme požívali i ochrannou vložku.
Stříška se dá dát až úplně dolů a je tam malé okénko pro případnou kontrolu dítěte. Zdá se, že stříška bude lehce vyšisovaná. Zezadu stříšky je i malá kapsa, kterou lze používat když se dá potah do lehu (spíše pololehu). Regulace lehu je na šňůrku.
Ke kočárku mám originální nánožník, pláštěnku i krabici. Bohužel už nemám návod, ale ten lze najít na internetu. Prodáváme z důvodu přechodu na golfový kočárek. Původní cena 5000,- Kočárek je momentálně zabalený a připravený k novému majiteli.
Je možný osobní odběr ve Smrku u Třebíče (kde je kočárek také k vidění) a nebo se v případě zájmu můžeme domluvit na odeslání kočárku v originální krabici přes dopravce Toptrans (na mé vlastní náklady) při převodu peněz na účet.
Koupený v červnu minulý rok na babymall.cz a je stále v záruce.
Kočárek jsme používali velice aktivně, jak v přírodě, tak i ve městě. Jen v městské dopravě zabere více místa.
Nafukovací kola jsou v dobrém stavu. Jen jednou jsem prdla kolo o velký trn, ale duše se spravila a jelo se dál. Bude třeba se podívat na brzdy. Přijde mi, že kočárek brzdí k jedné straně. Kola je třeba pravidelně mazat, jinak kočárek začne vrzat. Všechna tři kolečka lze odmontovat. Jen to přední jde trochu hůř.
Košík je docela prostorný. Zapínání na dva zipy po stranách a v předu na magnet.
Konstrukce je místy poškrábaná. Nejvíce tedy hlavně v předu u třetího kolečka. Po stranách jsou pak drobné oděrky od skládání do auta.
Madla jsou obě v pořádku, vzhledem ke koženému materiálu. Používala jsem ochranné textilie.
Na pásy a sponu mám originální návleky, ale nepoužívali jsme je. V kočárku jsme požívali i ochrannou vložku.
Stříška se dá dát až úplně dolů a je tam malé okénko pro případnou kontrolu dítěte. Zdá se, že stříška bude lehce vyšisovaná. Zezadu stříšky je i malá kapsa, kterou lze používat když se dá potah do lehu (spíše pololehu). Regulace lehu je na šňůrku.
Ke kočárku mám originální nánožník, pláštěnku i krabici. Bohužel už nemám návod, ale ten lze najít na internetu. Prodáváme z důvodu přechodu na golfový kočárek. Původní cena 5000,- Kočárek je momentálně zabalený a připravený k novému majiteli.
Je možný osobní odběr ve Smrku u Třebíče (kde je kočárek také k vidění) a nebo se v případě zájmu můžeme domluvit na odeslání kočárku v originální krabici přes dopravce Toptrans (na mé vlastní náklady) při převodu peněz na účet.
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||
Kontaktovat inzerenta emailem
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *






